Uroda - Wyszkoleni
Tagged: "Uroda"

Uroda

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Henna pudrowa: Brow Henna z geometrią/architekturą brwi

(0)
1.800
Nauczysz się: Jak działa henna pudrowa – omówienie Henna pudrowa – omówienie preparatów do zabiegu Dopuszczalne konsystencje – jak odpowiednio dobrać gęstość do efektów Nauka stylizacji i kształtu brwi Nauka rysunku, mierzenie proporcji przy pomocy suwmiarki Dobieranie koloru i intensywności henny do oprawy oka Nakładanie produktu krok po kroku, cieniowanie brwi, imitacja włosków Prawidłowe przycinanie … Continue reading Henna pudrowa: Brow Henna z geometrią/architekturą brwi
Czytaj więcej

Powikłania w medycynie estetycznej i hialuronidaza

(0)
2.000
Po zabiegach medycyny estetycznej czasem zdarzają się powikłania, dlatego zabiegi z tej dziedziny powinny być wykonywane wyłącznie przez lekarzy lub wykwalifikowanych kosmetologów. Rosnąca popularność tej gałęzi medycyny powoduje, że mnożą się gabinety, w których zabiegi wykonują osoby bez odpowiednich kwalifikacji. Podczas szkolenia omówione zostaną najczęstsze przypadki i proponowane sposoby radzenia sobie z nimi – na podstawie własnych doświadczeń.   Uważamy, iż szkolenie z zakresu możliwych powikłań jest obowiązkowym szkoleniem dla osób, które zajmują się medycyną estetyczną, ponieważ zwiększa świadomość odpowiedzialności za zdrowie pacjentów.

Stymulatory tkankowe – odbudowa struktury skóry

(0)
2.500
Stymulatory tkankowe to preparaty do iniekcji, które mają za zadanie stymulować naturalną regenerację skóry. Odnowa skóry powstaje poprzez bardzo silne pobudzenie fibroblastów do produkcji elastyny oraz kolagenu. Dzięki nim skórze przywrócona zostaje jej elastyczność, jędrność, gładkość i blask   Zabieg z użyciem stymulatorów tkankowych można wykonać zarówno u osób młodych, jak i u pacjentów z widocznymi oznakami starzenia na skórze. Dlatego zalecamy rozszerzenie swoich kompetencji o umiejętność wykonywanie tego zabiegu.

Wypełniacze I stopnia: bruzdy nosowo-wargowe, linie marionetki, refreshing ust

(0)
3.000
W medycynie estetycznej zdecydowana większość obecnie stosowanych wypełniaczy to odmiany i pochodne kwasu hialuronowego. Od lat stale rośnie ich popularność, gdyż zabiegi z ich zastosowaniem przynoszą długotrwałe efekty, ale nie zmieniają skóry permanentnie, są jednymi z najbezpieczniejszych materiałów stosowanych w medycynie i dermatologii estetycznej, wykazują dużą skuteczność, a poza efektem wypełniającym regenerują oraz nawilżają skórę.    Zalecamy rozszerzenie swoich kompetencji o umiejętność wykonywanie tego zabiegu ze względu na jego popularność i natychmiastowe efekty estetyczne u pacjentek.