All - Wyszkoleni

All

Wyświetlanie 1–12 z 44 wyników

Audyt

(0)
999
Jeżeli chcesz podwoić obrót, zwiększyć rentowność, zaplanować sukcesję, opanować konflikty wewnątrz firmy – przyjdź zaplanuj to z nami, opracujemy ścieżkę dojścia do celu, wykonamy z Twoją firmą wszystkie kroki, które są potrzebne i razem osiągniemy sukces który zakontraktowaliśmy ?
W trakcie procesu pracujemy z zarządami, menadżerami i poszczególnymi pracownikami, cała firma jest pod stałą obserwacją, aby przeprowadzić ją jak najłagodniej przez etap zmian.
Do dyspozycji firmy dostarczamy trenerów, coachów i specjalistów z najwyższej półki którzy wspierają transformację twojej firmy oraz osiąganie celu.
Czytaj więcej

Budowanie zespołu

(1)
1.699
Szkolenie ukierunkowane na poznanie własnego zespołu, rozwiązanie wewnętrznych konfliktów oraz scalenie go w prawdziwy team.
Czytaj więcej

Delegowanie zadań.

(0)
1.540
Delegowanie zadań jest kluczową umiejętnością menadżerską. Podziel zadania na zespół i patrz jak szybko i efektywnie zostają wykonane. Zdobądź narzędzia, które zapewnią ci kontrolę na wykonywanymi zleceniami.

Diagnoza potrzeb rozwojowych – Akademia menadżera

(0)
3.3217.072
Diagnoza potrzeb rozwojowych przedsiębiostwa to niezbędny element ubiegania się o wsparcie w ramach projektu “Akademia Menadżera MŚP”. Opracownaie pełnej, wieloaspektowej dianozy potrzeb rozwojowych, pozwoli na pozyskanie wsparcia finansowego dla działań mających na celu rozwój kompetencji kadry menadżerskiej. W ramach usługi zostanie wykonana analiza, która będzie obejmować następujące elementy: 1. Analiza strategiczna pozwalająca na określenie głównych wyzwań i … Continue reading Diagnoza potrzeb rozwojowych – Akademia menadżera

Efektywna komunikacja oraz delegowanie zadań i uprawnień

(0)
2.900
Cel biznesowy Celem szkolenia jest zwrócenie uwagi na sposób komunikacji między poszczególnymi osobami dla poprawy jej funkcjonowania na rynku, zapoznanie z konkretnymi zadaniami, za które działy odpowiadają oraz umiejętne delegowanie zadań-Akademia Menadżera Efekty uczenia się Po zakończeniu usługi uczestnik Wiedza: Definiuje zasady efektywnej komunikacji. Rozróżnia zasady formułowania poprawnie wypowiedzi. Wie jak aktywnie słuchać i zadawać pytania. … Continue reading Efektywna komunikacja oraz delegowanie zadań i uprawnień
Czytaj więcej

Henna pudrowa: Brow Henna z geometrią/architekturą brwi

(0)
1.800
Nauczysz się: Jak działa henna pudrowa – omówienie Henna pudrowa – omówienie preparatów do zabiegu Dopuszczalne konsystencje – jak odpowiednio dobrać gęstość do efektów Nauka stylizacji i kształtu brwi Nauka rysunku, mierzenie proporcji przy pomocy suwmiarki Dobieranie koloru i intensywności henny do oprawy oka Nakładanie produktu krok po kroku, cieniowanie brwi, imitacja włosków Prawidłowe przycinanie … Continue reading Henna pudrowa: Brow Henna z geometrią/architekturą brwi
Czytaj więcej

Kompetencje Menadżerskie

(0)
1.850
Delegowanie zadań jest kluczową umiejętnością menadżerską. Podziel zadania na zespół i patrz jak szybko i efektywnie zostają wykonane. Zdobądź narzędzia, które zapewnią ci kontrolę na wykonywanymi zleceniami.

Komunikacja wpływu 2.0

(0)
2.700
Zaawansowane szkolenie mocno poszerzające pojęcie komunikacji, zmieniające postrzeganie świata i bieżącej rzeczywistości. Przewrotny temat szkolenia, który sugeruje iż będziesz mieć wpływ na innych, zostanie odczarowany i dowiesz się w jaki sposób mieć wpływ na komunikację innych osób aby mówić w ich języku i aby zawsze rozumieli co do nich mówisz.

Łańcuch dostaw i abc produktywności w firmie.

(0)
5.00030.000
Co wprowadzimy do Twojej Firmy Wielozadaniowość – Multitasking i Samodyscyplina – Nawyki produktywności i antyproduktywności – Jak tworzą się nawyki i jakie są ich uwarunkowania – ćwiczenia praktyczne Planowanie strategiczne produktywności cz.1 – Wskaźniki wydajności – krzywa wydajności, prawo Parkinsona – Wskaźniki i metody efektywności – Planowanie strategiczne – Cele strategiczne Planowanie strategiczne produktywności cz.2 … Continue reading Łańcuch dostaw i abc produktywności w firmie.

Lifting twarzy bez skalpela – masaż KOBIDO

(0)
4.000
Opis: CZĘŚĆ TEORETYCZNA Czynniki i mechanizmy determinujące starzenie się skóry: zmiany w obrębie naskórka i skóry właściwej, zmiany w naczyniach krwionośnych, zmiany w układzie mięśniowym, zmiany w układzie kostnym, zmiany w tkance podskórnej. Anatomia twarzy: położenie mięśni w okolicy twarzy, budowa układu limfatycznego w okolicy twarzy. Rys historyczny Kobido. Przeciwwskazania do wykonania Kobido. Efekty masażu … Continue reading Lifting twarzy bez skalpela – masaż KOBIDO
Czytaj więcej

Mezoterapia Igłowa i lipoliza

(0)
2.300
Mezoterapia igłowa jest jednym z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Błyskawicznie odżywia, nadaje świetlistości cerze i pomaga zlikwidować najbardziej widoczne objawy przemęczenia skóry. Jest zabiegiem stosowanym od wielu lat , służy do miejscowego leczenia zmian chorobowych lub ich profilaktyki .

Negocjacje w praktyce

(0)
2.700
Czego dowiesz się na szkoleniu: Konflikt –czym jest i czym się cechuje Komunikowanie się w sytuacji konfliktowej, sposoby rozwiązywania konfliktów 3 Warunki efektywnego porozumiewania się, sztuka przyjmowania perspektywy rozmówcy, metody aktywnego słuchania Style negocjacyjne Metody porozumiewania się i rozwiązywania konfliktów Zarządzanie konfliktem Negocjacje – cechy, etapy, rodzaje, typy negocjatorów Higiena psychiczna w przebiegu negocjacji 9 … Continue reading Negocjacje w praktyce
Czytaj więcej