Beauty - Wyszkoleni ...

Beauty

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Henna pudrowa: Brow Henna z geometrią/architekturą brwi

(0)
1.800
Nauczysz się: Jak działa henna pudrowa – omówienie Henna pudrowa – omówienie preparatów do zabiegu Dopuszczalne konsystencje – jak odpowiednio dobrać gęstość do efektów Nauka stylizacji i kształtu brwi Nauka rysunku, mierzenie proporcji przy pomocy suwmiarki Dobieranie koloru i intensywności henny do oprawy oka Nakładanie produktu krok po kroku, cieniowanie brwi, imitacja włosków Prawidłowe przycinanie … Continue reading Henna pudrowa: Brow Henna z geometrią/architekturą brwi
Czytaj więcej

Lifting twarzy bez skalpela – masaż KOBIDO

(0)
4.000
Opis: CZĘŚĆ TEORETYCZNA Czynniki i mechanizmy determinujące starzenie się skóry: zmiany w obrębie naskórka i skóry właściwej, zmiany w naczyniach krwionośnych, zmiany w układzie mięśniowym, zmiany w układzie kostnym, zmiany w tkance podskórnej. Anatomia twarzy: położenie mięśni w okolicy twarzy, budowa układu limfatycznego w okolicy twarzy. Rys historyczny Kobido. Przeciwwskazania do wykonania Kobido. Efekty masażu … Continue reading Lifting twarzy bez skalpela – masaż KOBIDO
Czytaj więcej

Mezoterapia Igłowa i lipoliza

(0)
2.300
Mezoterapia igłowa jest jednym z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Błyskawicznie odżywia, nadaje świetlistości cerze i pomaga zlikwidować najbardziej widoczne objawy przemęczenia skóry. Jest zabiegiem stosowanym od wielu lat , służy do miejscowego leczenia zmian chorobowych lub ich profilaktyki .

Osocze bogatopłytkowe. Fibryna strukturalna i komórkowa

(0)
2.600
Zabiegi z wykorzystaniem tkanek autologicznych to innowacyjne zabiegi regeneracyjne pozwalające wzmocnić i ukierunkować własne systemy naprawcze w celu stymulacji wybranych tkanek.

Stylizacja rzęs: lifting, laminacja, wygładzanie

(0)
1.900
Część teoretyczna: Budowa anatomiczna rzęs i ich fazy wzrostu BHP w gabinecie kosmetycznym Wymogi sanepidu (środki zabezpieczenia i sterylizacji) Przygotowanie stanowiska pracy Wywiad z klientem Wskazania i przeciwwskazania do wykonania zabiegu Cel zabiegu i uzyskiwany efekt Charakterystyka i rodzaje wykorzystywanych produktów Zalecenia przed zabiegowe Zasady przygotowania klienta do zabiegu Prezentacja produktów i narzędzi wykorzystywanych podczas … Continue reading Stylizacja rzęs: lifting, laminacja, wygładzanie
Czytaj więcej

Trychologia z komputerową analizą skóry głowy i włosów

(0)
5.997
Poszerzą swoją wiedzę z zakresu wykonywania analizy stanu skóry głowy oraz włosa. Nauczą się diagnozować kolejne zmiany chorobowe oraz dobierać odpowiednią pielęgnację w celu ich łagodzenia.

Zagęszczanie i przedłużanie włosów – 4 metody

(0)
5.997
Szkolenie podstawowe obejmujące 4 najbardziej pożądane metody przedłużania włosów, tj.: METODA MICRORINGS, METODA KERATYNOWA, w tym MICRO-BONDS, METODA KANAPKOWA – skin weft / tape on, ULTRADŹWIĘKI BASIC  ULTRADŹWIĘKI  PREMIUM Plus.

Powikłania w medycynie estetycznej i hialuronidaza

(0)
2.000
Po zabiegach medycyny estetycznej czasem zdarzają się powikłania, dlatego zabiegi z tej dziedziny powinny być wykonywane wyłącznie przez lekarzy lub wykwalifikowanych kosmetologów. Rosnąca popularność tej gałęzi medycyny powoduje, że mnożą się gabinety, w których zabiegi wykonują osoby bez odpowiednich kwalifikacji. Podczas szkolenia omówione zostaną najczęstsze przypadki i proponowane sposoby radzenia sobie z nimi – na podstawie własnych doświadczeń.   Uważamy, iż szkolenie z zakresu możliwych powikłań jest obowiązkowym szkoleniem dla osób, które zajmują się medycyną estetyczną, ponieważ zwiększa świadomość odpowiedzialności za zdrowie pacjentów.

Stymulatory tkankowe – odbudowa struktury skóry

(0)
2.500
Stymulatory tkankowe to preparaty do iniekcji, które mają za zadanie stymulować naturalną regenerację skóry. Odnowa skóry powstaje poprzez bardzo silne pobudzenie fibroblastów do produkcji elastyny oraz kolagenu. Dzięki nim skórze przywrócona zostaje jej elastyczność, jędrność, gładkość i blask   Zabieg z użyciem stymulatorów tkankowych można wykonać zarówno u osób młodych, jak i u pacjentów z widocznymi oznakami starzenia na skórze. Dlatego zalecamy rozszerzenie swoich kompetencji o umiejętność wykonywanie tego zabiegu.

Wypełniacze I stopnia: bruzdy nosowo-wargowe, linie marionetki, refreshing ust

(0)
3.000
W medycynie estetycznej zdecydowana większość obecnie stosowanych wypełniaczy to odmiany i pochodne kwasu hialuronowego. Od lat stale rośnie ich popularność, gdyż zabiegi z ich zastosowaniem przynoszą długotrwałe efekty, ale nie zmieniają skóry permanentnie, są jednymi z najbezpieczniejszych materiałów stosowanych w medycynie i dermatologii estetycznej, wykazują dużą skuteczność, a poza efektem wypełniającym regenerują oraz nawilżają skórę.    Zalecamy rozszerzenie swoich kompetencji o umiejętność wykonywanie tego zabiegu ze względu na jego popularność i natychmiastowe efekty estetyczne u pacjentek.
Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.